Logo ZaRogiem
cafezarogiem

Cytat dnia

Nie daj się gnębić

Nie daj się gnębić

Nick Vujicic
Cena: 26.68

Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

Nick Vujicic
Cena: 30.49

To jest takie cudowne na świecie: zawsze można się spodziewać, że przyjdzie nowa wiosna.(L.Maud Montgomery - Wymarzony dom Ani)

[Zobacz historię sentencji]

Multimedia -> Muzyka
Mamut

Mamut

Liczba stron: 24
Wymiary: 14.0x12.6cm
Oprawa: Twarda
2014
Wydawca: Agora
EAN: 9788326813764
Rok wydania: 2014, oprawa: twarda
Format: 14x12,5 cm
ID: 837281

Opis: Minęły trzy lata od premiery albumu ?Zwierzę bez nogi?, na której FISZ i EMADE przypomnieli publiczności o swojej wielkiej inspiracji muzyką hiphopową z lat 90-tych. Przez lata przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. Tak właśnie będzie na najnowszym albumie braci Waglewskich pt. ?MAMUT?. To będzie nasza najbardziej melodyjna płyta ? mówi FISZ. Obok utworów hiphopowych tak charakterystycznych dla duetu, na płycie pojawi się duet z Kasią Nosowską okraszony kwartetem smyczkowym, czy utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensemble Terrible. Nie małym zaskoczeniem będzie dla słuchaczy również udział Justyny Święs z zespołu The Dumplings, która zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album singiel Pył. Co ciekawe, tym razem również będziemy mogli usłyszeć piosenki inspirowane brzmieniami lat 80 i 90. Zespół zmierzy się z muzyką elektroniczną tamtych lat, w czym bez wątpienia pomogły oryginalne instrumenty z epoki, które przyczyniły się do dominującego brzmienia płyty ?MAMUT?. Książka z płytą będzie w sprzedaży od 6 listopada 2014.

Nasza cena: 34,56zł

Cena detaliczna: 39,99zł

U nas taniej o 14%!

Tytuł niedostępny w sklepie

Sprowadź na zamówienie

Opinie o produkcie

Oceny naszych klientów: 2 / 5 spośród 1 opinii

Dodane przez Klient_, dn. 2017-02-12 20:21:41

2 z 5 Gwiazdek! 2 / 5
Pomocna? 0 Pomocna recenzja!

wxjVlu _a href=http://nczfsaayfdvc.com/_nczfsaayfdvc_/a_, [url=http://qjhslxezvlys.com/]qjhslxezvlys[/url], [link=http://gsgqmbbslshh.com/]gsgqmbbslshh[/link], http://qivuwlzwchzi.com/

Wybrany produkt został już przez Ciebie oceniony! Każdy produkt można ocenić tylko raz.